Pojištění čelního skla online

Pokud ještě nemáte pojištění čelního skla lze využít on-line systému k jeho uzavření. Snad každý majitel motorového vozidla se již setkal se situací, kdy potřeboval výměnu předního skla. Nové přední sklo není zrovna levné a následná oprava čelního skla není také levná záležitost. Proto se pojištění skla určitě bude hodit každému majiteli motorového vozidla, neboť nikdo nikdy neví, kdy se mu může přihodit nehoda, při které bude poškozeno čelní sklo.

Výhody on-line pojištění

Pojištění čelního skla online je nejjednodušší a současně i nejrychlejší způsob uzavření daného připojištění motorového vozidla. Pokud jste dospěli k názoru, že i Vám se vyplatí doplnit základní pojištění Vašeho motorového vozidla i o připojištění čelního skla a případně začlenit i další okna do pojistky, je online vyřízení nejoptimálnější variantou pro všechny potenciální zájemce. Sice záleží na jednotlivých pojišťovnách, jaké nabízí pojistné podmínky, ale obecně platí, že na online uzavřené pojištění poskytují slevy ve výši cca 10 %. Ještě více se může ušetřit na pojistném v případech, kdy je pojištění čelního skla součástí povinného ručení.

Pojištění skla se vyplatí

Pojištění čelního skla se zcela určitě vyplatí – o tom není pochyb. V tomto případě není šetření na místě. Pokud se bude jednat o poškození ze strany jiného účastníka provozu vozidel, je tato škoda hrazena z jeho povinného ručení. Co ale v případě, kdy viník způsobené škody je nedostižný, nebo neznámý a nelze využít jeho povinné pojistky. K poškození skla může dojít i v jiných případech bez cizího zavinění – zde taky nelze uplatnit náhradu z vlastního povinného ručení. Uvedené případy jsou přesně ty, které jsou škodnou události při sjednaném připojištění čelního skla.

Nešetřete na pojištění čelního skla, úspory raději hledejte jinde.

 kalkulačka povinné ručení, srovnejte si nové havarijní pojištění, jak na povinné ručení

Pojištění čelního skla